Skip links

Музейко беше домакин на книжни приключения с книгите на изд. Ергон

Главният редактор на изд. “Ергон” Сергей Райков представи в Музейко програмата за детски и младежки книги на издателството, публикувани с финансовата подкрепа на програма “Творческа Европа”. В зала “Читалня” на Учебен корпус “Музейко” той разказа за разнообразните заглавия в каталога им.

Актрисата Мануела Саркисян прочете на присъстващите деца откъси от книгите “Приказка за синьото кълбо”, “Сребърното момче” и “Къщата без огледала”. По-големите читатели имаха възможност да прелистят и да научат повече за фантастичния хорър роман за тийнейджъри Дарла” на норвежеца Юхан Харстад и приключенския “Остров Боуен” на испанския писател Сесар Майорки. Всички книги са част от съвместния Клуб за книжни пътешествия на издателството и “Детски книги”. В края на срещата едно от децата си тръгна с подарък книга.

През декември представители на издателство “Ергон” посетиха и ученици от 125 СУ “Проф. Боян Пенев” и Специалното училище за ученици с нарушено зрение “Луи Брайл”.  

Купи с кауза от

Афилиейт линк към

Когато купувате книги и други продукти през линковете, публикувани в сайта ни, ние може да получим малки отчисления. Научете повече тук

Прочетете също и:

Разгледай
Дръпни